strategija

Puikiai žinote, kaip gyvenime būna kai bandoma judėti į priekį be plano, be strategijos. Tas pats galioja ir socialiniuose tinkluose. Mes neturime burtininko kepurės iš kurios traukiame atsitiktinius tekstus ir įrašus tik tam, kad kažkas būtų įkelta ir siena nebūtų tuščia. Mes viską suplanuojame ir nuolat koreguojame savo planus bandant pasiekti jūsų verslo tikslus.

kūryba

Tarp visų pomidorų pardavėjų turguje būna bent vienas unikalus tiesa? Mūsų profesionali rašytojų, dizainerių ir iliustratorių komanda padeda išsiskirti verslams rašydami įtraukiančius tekstus, kurdami vizualiai patrauklius įrašus bei banerius. O visai šiai nuostabiai komandai dar ir vadovauja kūrybos vadovas, kuris vos spėja pakelti galvą nuo šių dienų aktualijų dizaino bei reklamos pasaulyje. Ar jums užteks tiek kūrybos?

reklama

PPC, engagement, pixel’iai. Kas čia per terminai? Mes papasakosime kas tai yra, bet jums nebūtina jų žinoti, kad pasiektumėte tinkamą auditoriją. Galime parašyti begalę jums nežinomų žodžių vien pažiūrėję į reklaminį prietaiso skydelį, bet to nedarysime. Pasilikime tiesiog prie to ko jums reikia, ir kaip mes tai pasieksime.

vadyba

Mūsų vadyba toli gražu ne vaidyba. Kiekvieną kartą atidarę valdomas socialinių tinklų ir reklamos paskyras mes atidžiai peržiūrime ką galėtume patobulinti. Mūsų projektai neturi kažkokios hierarchijos, jie visi vienodai svarbūs. Tą užtikriname turėdami pakankamą skaičių specialistų, jeigu pritrūks tai žinome kur jie auga.

Išanalizuojam rinką, konkurentus, įmonę, siūlome strategiją, pristatome idėją

Nustatome vizualinį identitetą ir stilistiką

Pilnai valdome visas reikalingas socialines medijas, pasitelkiame įvairias platformas

Peržvelgiame pasirinktą strategiją, prireikus ją koreguojame

patenkinti (galimai) klientai